Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Plecu pie pleca strādājot pie viena kopīga mērķa, mums ir izdevies izveidot spēcīgu un stabilu klientu bāzi, kas apliecina savu uzticību, izvēloties mūsu pakalpojumus savām elektroapgādes vajadzībām.

Mēs ticam, ka, pateicoties mūsu efektīvajai vadībai, augstajai rentabilitātei un citām priekšrocībām, Energolukss ir ieņēmis spēcīgas pozīcijas un kļuvis par vienu no tirgus līderiem. Energolukss ir klienti vairākās valstīs dažādās nozarēs, tostarp telekomunikāciju, dzelzceļa un infrastruktūras, elektroenerģijas ražošanas, elektroenerģijas sadales un saules enerģijas jomā.

 

Nepārtrauktās barošanas bloks (UPS)

UPSDivi galvenie cēloņi datoru un citu ierīču bojājumiem ir negaidīts elektrības zudums vai raustīšanās. Lai pasargātu savu ierīci no šādiem negaidītiem elektrības padeves pārtraukumiem, ir nepieciešams nepārtraukts barošanas bloks (UPS).
UPS ir kā “glābšanas riņķis“, kas pasargā no zaudētiem datiem, ļaujot tos pienācīgi saglabāt, kā arī saudzē iekārtu, kurai šādi sprieguma padeves pārtraukumi var ievērojami kaitēt. Nepārtrauktās barošanas blokus (UPS) izmanto sistēmās, kurām elektrības padeves pazušana ir kritiska. Barošanas bloku darbības laiks var būt no pāris minūtēm līdz pat stundai, atkarībā no izvēlētā modeļa.
UPS ierīce var arī radīt problēmas ar elektroenerģijas kvalitāti. Lai to novērstu, UPS jāizvēlas ne tikai pēc jaudas, bet arī pēc jaudas kvalitātes, kas nepieciešama piegādātajai iekārtai.

Atrodi sev piemērotāko mūsu e-veikalā! E-VEIKALS

Pēc darbības principa UPS iedala trīs grupās:

Offline/Standby

Tā darbība balstās uz principu, ka primāri tiek uzturēta baterija, un tajā brīdi UPS atrodas gaidīšanas režīmā. Mainoties ieejas spriegumam vai tam pazūdot, UPS automātiski pārslēdzas uz baterijas nodrošināto enerģiju. Pārslēgšanās laiks ir aptuveni 20 līdz 100 milisekundes.

Line-Interactive

Dizainā līdzīgs Standby modelim, taču tajā ir iebūvēts sprieguma stabilizators, kas nodrošina stabilāku izejas spriegumu. Izejas sprieguma forma ir sinusoidāla.

Online barošanas bloks

Dārgākais no visiem veidiem, to sauc arī par dubultās konversijas UPS.

Atrodi sev piemērotāko mūsu e-veikalā! E-VEIKALS

Nepārtrauktās barošanas sistēmas visbiežāk izmanto:

  • datortehnikai
  • serveriem
  • apkures sistēmām
  • medicīnas iekārtām
  • telekomunikācijas iekārtām
  • ražošanā
  • signalizācijām
  • datu centriem
  • apgaismojumam
  • bankām

 

Nepārtrauktās barošanas blokus (UPS) iedala vienfāzes un trīsfāzu risinājumos, kā arī modulārajos UPS.

Vienfāzes UPS

Risinājumi ir ar jaudu no 600VA līdz 10kVA. Tie ir izstrādāti, lai nodrošinātu aizsardzību pret sprieguma svārstībām un strāvas padeves pārtraukumiem. Tos var izmantot, lai novērstu sprieguma padeves pārtraukumu, kas ilgst no dažām sekundēm līdz pat vairākām minūtēm un kas citādi varētu radīt būtisku kaitējumu ierīcēm.

Vienfāzu UPS sistēmas ir pieejamas dažādās formās un izmēros. Tomēr divas visbiežāk sastopamās formas ir grīdas/galda variants (TOWER) un 19’’ skapjos montējams (RACK).

Trīsfāžu UPS

Risinājumi ir ar jaudu no 10kVA līdz 6MVA. Tie aizsargā lietojumprogrammas un datu centrus, kuriem sprieguma pārrāvums varētu apdraudēt darbību; tie nodrošina drošu barošanas avotu, novēršot sprieguma padeves pārtraukumus un traucējumus, kas var izraisīt pakalpojuma zudumu, samazinātu produktivitāti, aprīkojuma bojājumus vai drošības problēmas.

Modulārie UPS

Risinājumi ir visinovatīvākie konstrukcijas un funkcionalitātes ziņā.

Modulārā koncepcija ļauj elastīgi pielāgot UPS jaudu atbilstoši pievienotās iekārtas slodzes vajadzībām. Jaudas moduļus var pievienot ‘’HOT PLUG’’ režīmā. Sistēmu var atjaunināt dažu minūšu laikā, nepārtraucot tās darbību. Automatizētā slodzes sadale visos sistēmas moduļos nodrošina modulāru n+x dublēšanu, ko var izmantot arī slodzes palielināšanai.

Atrodi sev piemērotāko mūsu e-veikalā! E-VEIKALS

Par akumulatoru baterijām

Energolukss piegādā, apkopj un testē akumulatorus. Enerģijas pieejamība 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, ar vismazāko iespējamo ietekmi uz vidi. Tieši uz to ir vērsts mūsu ieguldījums.

Mūsu piedāvājumā ir 2V, 6V un 12V akumulatoru baterijas (AKB) ar ietilpību no 0,8Ah līdz pat 3650Ah.

Uzzināt vairāk

Par Socomec

Socomec dibināts 1922. gadā, un tā ir rūpniecības grupa, kuras pamatdarbība ir zemsprieguma elektrotīklu pieejamība, kontrole un drošība, pievēršot pastiprinātu uzmanību klientu energoefektivitātei.

Gandrīz gadsimtu Socomec ir apguvis zināšanas, lai sniegtu visnovatoriskākos risinājumus, lai nodrošinātu elektroinstalāciju energoefektivitāti visur, kur tas ir svarīgi.

Ar savu plašo produktu, risinājumu un pakalpojumu klāstu, kas pastāvīgi attīstās, Socomec ir atzīti eksperti jaunākajās tehnoloģijās, ko izmanto, lai nodrošinātu visaugstāko elektroenerģijas piegādes pieejamību kritiskām iekārtām un ēkām.

Ar aptuveni 30 meitas uzņēmumiem, kas atrodas visos piecos kontinentos, Socomec tiecas uz starptautisku attīstību, mērķējot uz rūpniecības un pakalpojumu lietojumprogrammām, kur pieredze un produktu kvalitāte ir svarīga.

Vairāk par Socomec

Par Eltek

Eltek ir globāls enerģijas speciālists, kas izstrādā, ražo, pārdod un izplata progresīvus enerģijas risinājumus un pakalpojumus, kas nodrošina jaudu un rezerves jaudu, kas nepieciešama efektīvai un stabilai svarīgas infrastruktūras darbībai, kas liek pasaulei darboties, piemēram, telekomunikāciju, elektroenerģijas pakalpojumu, datu centru, dzelzceļa un metro, jūras un piekrastes un lauku elektrifikācijas.

Eltek galvenais darbības princips ir jaudas pārveidošana, t.i., viena veida strāvas, maiņstrāvas pārveidošanas process par citu līdzstrāvu un sprieguma pielāgošanas procesā, padarot to piemērotu konkrētām delikātām elektroniskām iekārtām. Šī pamata funkcionalitāte ir apvienota ar akumulatora dublēšanu, izplatīšanu un uzlabotu uzraudzību un vadību pilnās energosistēmās rūpnieciskiem lietojumiem, kur energoapgādes efektivitāte un uzticamība ir biznesam kritiska.

Eltek mērķis ir nodrošināt augstas efektivitātes energosistēmas, kas samazina enerģijas patēriņa izmaksas un ietekmi uz vidi, kā arī samazina energosistēmu īpašumtiesību izmaksas.

Vairāk par Eltek

Par ELX

ELX piedāvā UPS risinājumus un akumulatoru baterijas dažādām vajadzībām un viņu galvenais mērķis ir nodrošināt klientam nepārtrauktās strāvas padevi kad un cik daudz tas viņam varētu būt nepieciešams. ELX dod klientam iespēju izvēlēties starp daudzām UPS iekārtu iespējām, kas aptver visu veidu jaudas un opciju diapazonu, sākot no 600VA un līdz pat 6MVA.

Vairāk par ELX