Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

1. Lietotāja reģistrācijas noteikumi:

1.1. Jauna lietotāja reģistrācija:

 • Pirms pasūtījuma veikšanas Shop.Energolukss.lv interneta veikalā ir nepieciešams reģistrēties. Reģistrācijas formu Jūs varat aizpildīt sadaļā „Autorizācija” lapas labajā pusē, nospiežot uz izvēlnes „Jauna klienta reģistrācija”. Lūdzu, atcerieties, ka ar vienu un to pašu e-pasta adresi piereģistrēties iespējams tikai vienu reizi.

1.2. Reģistrēts lietotājs:

 • Ja esat jau reģistrēts lietotājs, Jums sadaļā „Autorizācija” ir jāievada lietotāja vārds un parole, un tad jānospiež uz izvēlnes „Ieiet”.

1.3. Aizmirsta parole:

 • Ja esat aizmirsis savu paroli, lūdzu, nospiediet uz izvēlnes „Atgādināt paroli”. Ievadiet e-pasta adresi, ar kādu esat reģistrējies, un e-pastā saņemsiet informāciju par savu jauno paroli.

2. Preču apmaksas noteikumi:

2.1. Apmaksa skaidrā naudā, saņemot preci Energolukss birojā:

 • Saņemot preci un veicot Pirkuma apmaksu Energolukss birojā, par to saņemsiet kases čeku. Čeks ir pirkuma apmaksas apstiprinājums.

2.2. Apmaksa ar pārskaitījumu:

 • Klientu servisa speciālists sagatavos rēķinu, pamatojoties uz Jūsu reģistrēšanās brīdī ievadītajiem datiem un veikto pasūtījumu. Rēķins tiks nosūtīts elektroniskā formā uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.
 • Veicot apmaksu lūdzam obligāti norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas saņemšanas Energolukss norēķinu kontā.

2.3. Apmaksa ar norēķinu karti, saņemot preci Energolukss birojā:

 • Saņemot preci Energolukss birojā, Jums ir iespēja norēķināties par pirkumu, izmantojot VISA International, Mastercard International un Maestro International norēķinu kartes. Preces izsniegšanas brīdī tiks veikta Jūsu kredītkartes autorizācija, izmantojot Bankas izsniegtu mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsiet kartes autorizācijas kvīti un kases čeku, kas kalpos kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.
 • Ja pirkuma summa pārsniedz 200.00 EUR (divi simti eiro un 00 centi), ir nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

2.4. Apmaksa ar norēķinu karti vai caur interneta banku veicot pasūtījumu:

 • Pieņemam VISA International un Mastercard International
 • Pēc apmaksas sistēma sagatavos rēķinu, pamatojoties uz Jūsu reģistrēšanās brīdī ievadītajiem datiem un veikto pasūtījumu. Rēķins tiks nosūtīts elektroniskā formā uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.
 • Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas saņemšanas Energolukss norēķinu kontā.

2.5. Ar līzinga kompānijas starpniecību, saņemot pasūtījumu Energolukss birojā.

3. Preču meklēšana un pasūtīšana:

3.1. Preču meklēšana:

 • Izvēloties preču grupu, uz ekrāna tiks uzrādītas visas šajā grupā ietilpstošās preces. Lai ērtāk atrastu sev piemērotāko modeli plašajā preču klāstā, iesakām izmantot preču filtru, kā arī ātro meklēšanu, ievadot meklētāja laukā izvēlētās iekārtas nosaukumu vai modeli.

3.2. Preču pasūtīšana:

 • Kad esat atradis preci, kuru vēlaties pasūtīt, pievienojiet to savam iepirkumu grozam, nospiežot uz izvēlnes „Ielikt grozā”. Laukā „Skaits” ir iespējams mainīt pasūtāmo preču skaitu.

3.3. Pasūtījuma apstiprinājums:

 • Uzreiz pēc pasūtīšanas Jūsu norādītajā e-pasta adresē saņemsiet informāciju par pasūtīto preci. Mūsu klientu servisa speciālists sazināsies ar Jums, lai informētu par tālāko pasūtījuma izpildes gaitu un vienotos par Jums ērtāko piegādes veidu un laiku.

4. Papildus informācija par precēm:

4.1. Papildus informācija par Shop.Energolukss.lv preču klāstā esošajām precēm:

 • Gadījumā, ja mūsu mājas lapā neatradāt visu sev interesējošo informāciju par kādu no preču klāstā esošajām precēm, lūdzu, nosūtiet jautājumu mūsu klienta servisa speciālistam uz e-pastu: info@energolukss.lv, norādot savu e-pasta adresi, un mēs sniegsim Jums atbildi pēc iespējas īsākā laikā.

4.2. Informācija par precēm, kuras neatradāt Shop.Energolukss.lv preču klāstā:

 • Ja Shop.Energolukss.lv preču klāstā neatradāt preci, kuru meklējāt, lūdzu, sazinieties ar mums, nosūtot informāciju uz e-pastu: info@energolukss.lv, norādot savu e-pasta adresi, lai mūsu klientu servisa speciālists ar Jums varētu sazināties.

5. Preču pasūtīšana, kuru nav noliktavā:

5.1. Pasūtīšanas kārtība:

 • Ja Jūsu pasūtītā prece nav Energolukss noliktavā, klientu servisa speciālists sazināsies ar Jums, lai informētu par iespējamo preces piegādes laiku. Ja piedāvātais piegādes laiks Jūs apmierina, Jums tiks sagatavots priekšapmaksas rēķins. Pēc paziņojuma par preces piegādi mūsu noliktavā, Jums tā ir jāizņem 2 (divu) nedēļu laikā, pretējā gadījumā Energolukss patur tiesības pārtraukt saistību izpildi, nenodot Klientam preci un neatgriežot par preci saņemto priekšapmaksu.

5.2. Priekšapmaksa pasūtot preces:

 • Pirms Energolukss pasūta preces no piegādātāja noliktavas, Jums ir jāveic priekšapmaksa par pasūtītajām precēm 30% apmērā no to cenas. Šis maksājums tiek uzskatīts par garantiju plānotajam pirkumam.

6. Preču saņemšana:

6.1. Bez maksas:

 • Bez maksas pasūtītās preces ir iespējams saņemt birojā: Rīgā, Ulbrokas ielā 46 k-2. Ja prece ir pieejama noliktavā, tā ir jāsaņem 5 (piecu) dienu laikā no Jūsu pasūtījuma apstiprināšanas brīža, pretējā gadījumā Energolukss patur tiesības pārtraukt saistību izpildi un neuzņemas atbildību par pasūtījuma izpildi.

6.2. Ar kurjerpasta starpniecību:

 • Ja prece ir pieejama noliktavā, ir iespējama preču piegāde ar DPD un Venipak kurjerpasta starpniecību visā Latvijas teritorijā 24-48 stundu laikā. Precīzus piegādes laikus un piegādes izmaksas iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu klienta servisa speciālistu.

7. Preču uzglabāšana pēc garantijas remonta veikšanas un dokumentu atjaunošana:

7.1. Preču uzglabāšana:

 • Pēc garantijas remonta veikšanas preču uzglabāšana Energolukss noliktavā līdz 10 (desmit) dienām ir bezmaksas pakalpojums. Sākot ar 11 (vienpadsmito) dienu tiek noteikta maksa EUR 7.00 (septiņi eiro un 00 centi), ieskaitot PVN, apmērā par katru preces uzglabāšanas dienu.

7.2. Pirkuma dokumentu atjaunošana:

 • Pie mums ir iespējama pirkuma dokumentu (čeks, preču pavadzīme) un garantijas kartes atjaunošana. Cena par šo pakalpojumu ir EUR 15.00 (piecpadsmit eiro un 00 centi), ieskaitot PVN.

8. Garantijas un atteikuma tiesības:

8.1. Visām Shop.Energolukss.lv iegādātajām precēm tiek piemērota ražotāja noteiktā garantija.

8.2. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs, tas var būt līdz 3 (trīs) gadiem.

8.3. Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme).

8.4. Garantijas laikā bez maksas tiek sniegtas konsultācijas ekspluatācijas jautājumos, kuri nav aprakstīti ekspluatācijas instrukcijā.

8.5. Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks izskatītas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631 “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu prasībām”.

8.6. Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (aksesuāriem), barošanas elementiem (baterijas, akumulatori), kā arī piederumiem, kuriem ir ierobežots resurss (drošinātāji u.c.).

8.7. Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:

 • precei ir garantijas plombu un/vai sērijas numuru bojājumi, vai arī Klients pats ir mēģinājis novērst bojājumu;
 • bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
 • izmantotas nestandarta rezerves daļas, kā arī izejmateriāli (eļļa, filtri u.c.), ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas būs izraisījis šīs preces bojājumus;
 • bojājums radies no barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstības ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ (putekļi, mitrums);
 • netiek veikta regulārā servisa apkope (attiecas uz precēm, kurām tāda ir nepieciešama);
 • prece izmantota ražošanas vai profesionāliem mērķiem (ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem).

8.8. Veicot pasūtījumu Shop.Energolukss.lv interneta veikalā, jūs piekrītat, ka esat iepazinies ar „Distances līgumu”. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

8.9. Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, lūdzu, ņemiet vērā šādus ieteikumus:

 • pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
 • saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.
 • izmantojiet standarta rezerves daļas, kā arī izejmateriālus (eļļa, filtri u.c.), ko ražotājs ir sertificējis lietošanai ar noteikto preci.

8.10. Gadījumā, ja gribat atteikties no preces, nogādājiet to Energolukss birojā Rīgā, Ulbrokas ielā 46 k-2, līdzi ņemot pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu.

8.11. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta. Energolukss patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu, gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Jautājumu vai ierosinājumu gadījumā rakstiet mums uz: info@energolukss.lv