Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Rezerves elektroapgāde nodrošina patērētājus ar strāvu tīkla pārrāvuma vai traucējumu gadījumā.

Kas ir strāvas ģenerators un ko tas dara?portativie

Ģeneratori ir ierīces, kas no ārēja avota iegūto mehānisko enerģiju pārvērš elektroenerģijā.
Ģenerators nodrošina elektroenerģiju elektroenerģijas padeves pārtraukuma laikā un novērš ikdienas darbību pārtraukšanu vai uzņēmējdarbības traucējumus. Ģeneratori ir pieejami dažādās elektriskās un fiziskās konfigurācijās.

Kā strādā ģenerators?

Strāvas ģenerators ir neliela elektrostacija, kas sastāv no dīzeļa, gāzes vai benzīna dzinēja un maiņstrāvas ģeneratora. Dzinējs griež ģeneratoru, kurš ražo elektrību. Strāvas ģenerators galvenokārt tiek izmantots kā rezerves risinājums, lai nodrošinātu elektroenerģijas padevi strāvas pārrāvuma gadījumā. Taču to var izmantot arī nomaļos apvidos kā galveno elektrības avotu, kur nav elektrotīkla.

Kā izvēlēties ģeneratoru?

Ir vairāki ģeneratoru veidi. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc pirms veikt iegādi ir jāizvērtē, kurš ģeneratora tips vislabāk atbildīs Jūsu vajadzībām. Pirms izvēlēties ģeneratoru ir jānoskaidro kādas iekārtas un cik jaudīgas, nepieciešams nodrošināt ar elektroenerģiju.
Mēs iesakām noteikti pirms ģeneratoru iegādes konsultēties ar mūsu speciālistiem, lai rastu Jums piemērotāko risinājumu.

Kāpēc izvēlēties Energolukss?

Speciālistu atbalsts visā projekta laikā un arī pēc tam:

  • Projektēšana un risinājuma izveide
  • Pārdošana un piegāde
  • Uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā
  • Dokumentācijas izstrāde
  • Pēc pārdošanas atbalsts
  • Garantijas saistību uzturēšana

Energolukss priekšrocības?

Energolukss darbinieki – speciālisti, kuri atradīs labāko risinājumu klientu vajadzībām un mērķiem.
Energolukss piedāvā bezmaksas objekta apsekošanu un konsultācijas. Pēc iekārtu iegādes un uzstādīšanas nodrošināsim Jūs ar servisa līmeņa atbalstu visā iekārtu ekspluatācijas laikā.

 

DEAC atsauksme par sadarbību ar Energolukss jau vairāk kā 20 gadus.

 

Vairāk par DEAC: https://www.deac.eu/lv/

Preču katalogs

Kas ir KOHLER?

KOHLER ir 3. lielākais ģeneratoru iekārtu ražotājs pasaulē. Kopš 2005. gada tā ir daļa no amerikāņu KOHLER grupas.
SDMO Industries, kas atrodas Brestā, Francijas ziemeļrietumos, kopš 1966. gada projektē, ražo un uzstāda ģeneratoru komplektus no 1 kVA līdz 3300 kVA. KOHLER zīmols piedāvā pilnu portatīvo ģeneratoru, industriālo ģeneratoru un nomas ģeneratoru komplektu klāstu.

KOHLER inženiertehniskās zināšanas ir veltītas enerģijas ražošanas iekārtu ražošanai pēc pasūtījuma. Lai apmierinātu plaša spektra neatkarīgas elektroenerģijas piegādes vajadzības, KOHLER izmanto savas pētniecības un attīstības nodaļas un ISO17025 akreditētas laboratorijas zināšanas. SDMO Industries piedāvā arī apmācību moduļus, kas aptver ģeneratoru komplektus un to sastāvdaļas vai nu savā mācību centrā Brestā, vai uz vietas pie izplatītājiem. Tas arī palīdz partneriem un klientiem maksimāli palielināt nepārtrauktās vai rezerves elektroenerģijas ražošanas iekārtu kalpošanas laiku, izmantojot pēcpārdošanas pakalpojumus un rezerves daļu piegādi. KOHLER zīmols tiek izplatīts vairāk nekā 180 valstīs, izmantojot vietējo partneru tīklu, kas gūst nepārtrauktu rūpnīcas atbalstu un apmācības jaunu produktu jomā.

Ieviešot savu KSA politiku un sertificējot pēc ISO 9001, SDMO Industries ir apņēmusies ievērot atbildīgu uzņēmējdarbības praksi.

KOHLER servisa centrs