Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Potenciālās saules paneļu jaudas un uzstādīšanas vietas izanalizēšana, atbilstoša projekta izveide un saskaņošana Ekonomikas ministrijā, Sadales Tīklos un Būvvaldē.

 1. Objekta patēriņu izvērtēšana un atbilstošas saules sistēmas jaudas noteikšana enerģijas ražošanai pašpatēriņam, palielinātas sistēmas jaudas alternatīvas izvērtēšana atbilstoši esošajam tīkla jaudas pieslēgumam vai adekvātam palielinājumam, enerģijas nodošanai tīklā.
 2. Atbilstošas saules sistēmas ražošanas prognoze gadam un provizoriska atmaksāšanas laika noteikšana.
 3. Iespējamā saražotā apjoma salīdzinājums (pa mēnešiem) ar objekta pašpatēriņa rādītājiem.
 4. Ieceres saskaņošana Ekonomikas ministrijā un atļaujas saņemšana.*
 5. Elektrostacijas elektrisko shēmu izveide ar norādītām pieslēguma vietām un piederības robežām, kā arī uzstādīto iekārtu galvenajiem elektrotehniskiem parametriem.
 6. Komunikācija ar Sadales Tīklu –  pieteikuma noformēšana un tehnisko noteikumu saņemšana.*
 7. Objekta inspekcija klātienē, sistēmas uzstādīšanas iespēju novērtēšana, būvkonstruktora konsultācija.
 8. Konstruktora darbs, jumta konstrukciju izturības aprēķinam (atsevišķi saskaņojamas izmaksas pēc izvēlētā tehniskā risinājuma izvēles).
 9. Sistēmas Forma 2 tāmes melnraksts (iekārtas, mehānismi, montāžas darbs) un tehniskā izpildījuma apraksts 2 variantiem (sistēma pašpatēriņam vai ar papildus jaudu enerģijas nodošanai tīklā).
 10. Iekārtu un montāžas sistēmu tehniskās specifikācijas izveide izvēlētajam variantam.
 11. Saules paneļu novietojuma principiālās vizualizācijas izveide.
 12. Būvprojekta izveide/pieslēguma projektēšana un saskaņošana* (atsevišķi saskaņojamas izmaksas pēc izvēlētā tehniskā risinājuma izvēles).
 13. Savstarpējas konsultācijas tāmēšanas un tehnisko risinājumu izstrādes procesā, rekomendācijas uzlabojumiem tieši ar Saules elektrostacijas uzstādīšanu saistītajās elektroiekārtās un instalācijās.

* Pasūtītājam jānodrošina atbilstoša pilnvara darba veikšanai.

Rezultāts: Augstas gatavības projekts, ko var virzīt praktiskai realizācijai.

Pieteikums Saules sistēmas projekta izveides piedāvājuma saņemšanai
Māju nosaukums, iela, mājas Nr., pilsēta/ciems, novads, pasta indekss