Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Enerģijas uzkrāšanas iekārtas

Enerģijas tirgus strauji mainās. Ilgtspējīga enerģija strauji pieaug, kas nozīmē, ka pieaug nepieciešamība pēc viediem risinājumiem. Enerģijas uzkrāšanas sistēma ir liela, modulāra baterija, kas ļauj izveidot autonomus energotīklus un pārdot ilgtspējīgu enerģiju visizdevīgākajos brīžos.

Kas ir enerģijas uzkrāšanas iekārta?

  • Enerģijas uzkrāšanas iekārta ļauj iegūt un uzglabāt enerģiju vēlākai lietošanai. Tas ļauj mums uzglabāt enerģiju zemā pieprasījuma periodos un izmantot to augstā pieprasījuma laikā, radot uzticamāku un efektīvāku enerģētikas tīklu.

Kādas ir priekšrocības enerģijas uzkrāšanas iekārtām?

  • Tīkla stabilitāte un elastība: Enerģijas uzglabāšana nodrošina tīkla operatoriem iespēju līdzsvarot piedāvājumu un pieprasījumu, nodrošinot stabilu un uzticamu enerģijas piegādi. Tas palīdz mazināt atjaunojamās enerģijas avotu nepastāvīgumu un samazina atkarību no fosilā kurināmā ražošanas iekārtām.
  • Enerģijas uzglabāšanas sistēmas var nodrošināt rezerves elektroenerģiju avārijas situācijās, nodrošinot nepārtrauktu darbību īpašību objektiem, piemēram, slimnīcām, datu centriem un ārkārtas dienestiem.

Enerģijas uzglabāšanas sistēmas ar saules paneļiem

Atšķirībā no tradicionālajiem enerģijas avotiem saules enerģija lielākoties tiek ražota lokāli. Vēl viena atšķirība no elektrības, kas ražota no fosilā kurināmā, ir tā, ka saules paneļu raža var ievērojami atšķirties dienā. Galu galā saule dažās dienās spīd vairāk nekā citās. Šīs svārstības ietekmē elektrotīkla stabilitāti un apgrūtina piedāvājuma un pieprasījuma saskaņošanu.

Enerģijas uzkrāšanas sistēma vēja enerģijai

Uz vēja enerģiju attiecas tas pats, kas uz saules enerģiju: raža var ievērojami atšķirties dienā. Tas ietekmē tīkla stabilitāti un apgrūtina elektroenerģijas piegādi tīklam, kad tarifi ir visaugstākie. Tāpēc vietējā vēja enerģijas uzglabāšanas sistēma sniedz lielas priekšrocības.

 

 

Ja vēlaties iegādāties šādu iekārtu sazinieties ar mums!

Kontakti