Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Atpakaļ

 

Sharp Corporation ir sasniedzis 32,65% pārveidošanas efektivitāti, kas ir pasaulē augstākais efektivitātes līmenis. Šo līmeni ieguva vieglā, elastīgā, praktiska lieluma saules panelī, kas izstrādāts kā daļa no projekta “Saules elementu izpēte un izstrāde izmantošanai transportlīdzekļos”, ko administrē Japānas Jaunā enerģētikas un rūpniecisko tehnoloģiju attīstības organizācija (NEDO).

Moduļa pārveidošanas efektivitāte ir vislabākā, salīdzinot ar līdzīgu Sharp moduli, kas tika izstrādāts cita NEDO projekta ietvaros 2016. gadā un kura efektivitāte bija 31,17%, tajā laikā bija pasaules rekords. Šī pētījuma projekta rezultāti – Sharp spēja iegūt vieglu, elastīgu moduli, pārejot uz struktūru, kurā šūnas ir iestiprinātas starp plānas plēves loksnēm. Moduļi, kuru izmēri ir aptuveni 29 x 34 centimetri (965 kvadrātcentimetru laukumam), kas ir pietiekami lieli, lai būtu komerciāli dzīvotspējīgi, sver tikai aptuveni 56 gramus (0,58 kg uz kvadrātmetru). Un ar šo struktūru saules panelis sasniedza pasaulē augstāko konversijas efektivitāti.

Uzzini vairāk  šeit

Sazināties

Seko jaunumiem mūsu sociālo tīklu profilos: