Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Kāpēc ir nepieciešama uzlādes iekārta mājās?

Drošība

Jūsu standarta mājsaimniecības rozete spēj nodrošināt 2.3kW jaudu. Izmantojot maksimālo rozetes jaudu ilgstošā laika periodā ir novērojama kabeļu karšana, kas var izraisīt pat ugunsgrēku.

Ņemot vērā, ka auto lādēsiet visai bieži un ilgstošus laika posmus ir vēlams maksimāli izvairīties no visiem pastāvošajiem riskiem un investēt drošas uzlādes sistēmas izveidē ar atbilstošu, pārbaudītu un sertificētu uzlādes iekārtu un, iespējams, dinamisko slodzes izlīdzināšanas sistēmu.

Atliek tikai pieminēt, ka viena elektriskā auto uzlāde, kā minimums, patērēs enerģiju, kas līdzvērtīga 4 – 5 mikroviļņu krāšņu paralēlai darbībai.

 

Līdz pat 10x ātrāka uzlāde

Ņemot vērā, ka ar mājsaimniecības rozetes palīdzību Jūs variet savam auto nodrošināt 2.3kW uzlādes jaudu, tad jau ar nelielas sienas uzlādes iekārtu pieejamo jaudu varam palielināt līdz pat 22kW.

Jāņem gan vērā Jūsu auto specifika, jo vairums auto šobrīd spēj lādēties ar 3.7kW vai 7.4 kW. Tas ir atkarīgs no katrā elektriskajā auto iebūvētā borta lādētāja jaudas, kurš attiecīgi arī nosaka maksimālo maiņstrāvas uzlādes jaudu Jūsu auto.

Izšķir 4 elektro auto borta lādētāja jaudas:

  • 3.7 kW uzlāde = 1 fāze, 16A
  • 7.4 kW uzlāde = 1 fāze, 32A
  • 11 kW uzlāde = 3 fāzes, 16A
  • 22 kW uzlāde = 3 fāzes, 32A

 

Uzlādes iekārtas uzstādīšanas izmaksas

Lai saņemtu BEZMAKSAS uzlādes iekārtas uzstādīšanas un dinamiskās jaudas izlīdzināšanas sistēmas piedāvājumu Jūsu mājām, lūdzu, aizpildiet šo Pieteikuma forma

Vai sazinieties ar mums un piesakiet Meistara vizīti klātienē. Meistara vizīte Rīgas reģionā Jums maksās 50,00 EUR (ar PVN).

 

Uzlādes jauda

Pārliecināties vai noskaidrojat ar kādu maiņstrāvas jaudu Jūsu izvēlētais elektro auto spēj lādēties. Ja rodas šaubas vērsieties pie Energolukss.

Jaudas pieejamība

Pārbaudiet savas mājsaimniecības noslodzi un vai ar esošo pieslēgumu pietiks optimālai elektro auto uzlādei. Vērsieties pie Energolukss pēc palīdzības, saviem klientiem piedāvājam objektu apsekošanas pakalpojumu.

Uzlādes spraudnis

Izvēlieties atbilstošu uzlādes spraudni. Maiņstrāvas uzlādei tas būs Type 2 (Eiropas auto ražotāji un pamazām arī pārējās Pasaules ražotāji) vai Type 1 (Japānas auto ražotāji, pamazām pāriet uz Type 2 priekš Eiropas tirgus). Vērsieties pēc konsultācijas pie Energolukss.

 

Rekomendējamās iekārtas mājas apstākļiem

VISAS UZLĀDES IEKĀRTAS