Mēs izmantojam sīkdatnes. Vairāk lasiet mūsu Privātuma politikā. Turpinot lietot šo lapu Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Lasīt vairāk

Auto uzlāde prasīs laiku. Kāpēc gan neiet iepirkties?

Ideāla kombinācija

Auto uzlāde prasīs laiku, atkarībā no uzstādīto uzlādes iekārtu un auto tipa, tās var būt pat 3 – 4 stundas (un vairāk) līdz auto akumulators būs daļēji pilns.

Iegūstiet jaunus patstāvīgos klientus. Klients, kurš zinās, ka pie Jums var uzlādēt savu auto noteikti atgriezīsies.

Piesaistiet jaunus klientus. Energolukss parūpēsies, lai Jūsu uzlādes iekārtas parādās populārajās uzlādes vietu kartēs, šīs kartes izmanto elektrisko auto vadītāji visā Eiropā.

 

Esiet redzams

Energolukss parūpēsies, lai Jūsu uzlādes iekārtas uzrādītos lielākajās uzlādes iekārtu kartēs. Šīs kartes izmanto elektrisko auto lietotāji visā Eiropā.

Jaudas pieejamība

Attīstoties elektromobilitātei palielināsies auto lietotāju skaits, kam sekos loģiska vajadzība pēc to uzlādes pakalpojuma. Esiet tam gatavs jau tagad, Energolukss pastāstīs un parādīs kā gūt peļņu no uzlādes sesijām.

Klientu lojalitāte

Attīstoties elektromobilitātei, elektrisko auto lietotāju būs ar vien vairāk. Jau šobrīd to skaits Latvijā augi vidēji par 30-40% gadā. Piedāvājiet saviem klientiem inovatīvus servisus un iespējas, klienti to novērtēs.

 

Rekomendējamās iekārtas iepirkšanās centriem un veikaliem

VISAS UZLĀDES IEKĀRTAS