Preču katalogs
Akcijas
Jaunumi
Informācija

Produktu jaunumi
Noma
Serviss
Ražošana
Lietotas iekārtas
Noliktavas izpārdošana
Projektētājiem
Biežāk uzdotie jautājumiJaunumi:   29.10.2018  |  KOHLER KD sērija - stacionāro ģeneratoru līderis 2018. gadā!

 

Ar prieku paziņojam, ka mūsu piedāvājuma klāstā esošie Kohler-SDMO ģeneratori ir atzinīgi novērtēti par labākajiem savā klasē. Consulting-Specifying Engineer laikraksts atzinis Kohler-SDMO KD stacionāro ģeneratoru sēriju par 2018. gada labāko produktu savā kategorijā. Ikgadējā publikācijā tiek izsludināta aptauja divpadsmit industriālo produktu kategorijās, kas ļauj laikraksta lasītājiem balsot par sev tīkamāko. Šogad KOHLER KD ģeneratoru sērija tika godalgota ar Zelta Balvu, kas ir augstākā atzīšanas pakāpe šajā kategorijā.

"Būt atzītam par labāko mūsu jomā ir ļoti patīkami", saka uzņēmuma vecākais industriālo ģeneratoru produktu menedžeris Džims Rammels. "KOHLER KD sērijas uzņemšana labāko vidū ir pozitīva ziņa visā pasaulē. Šie ģeneratori ir aprīkoti ar jaudīgiem, tehniski moderniem KOHLER dzinējiem, kas ir viegli pielāgojami gala lietotāja vajadzībām. Ir pieejamas vairākas opcijas, kas nodrošina optimālu veiktspēju visprasīgākajām iekārtām."

KOHLER KD sērijas ģeneratori ir pieejami jaudas diapazonā no 800 kilovatiem līdz pat 4 megavatiem. Visai līnijai ir nodrošināta trīs gadu garantija, oriģinālās rezerves daļas, kā arī globāls serviss un atbalsta tīkls. Ģeneratori ir veidoti, lai kalpotu ilgmūžīgi, kas ļauj tiem būt piemērotiem virknē gadījumu - piemēram, lietošanai datu centros, veselības aprūpē, ūdens attīrīšanai, naftas un gāzu ieguvei, telekomunikācijā, kalnrūpniecībā un daudz kur citur.

Jautā pēc sava Kohler-SDMO ģeneratora pie mūsu speciālista Aleksandra Kokareviča (aleksandrs@energolukss.lv, +371 67544861)
© 2018 Energolukss   Tel. +371 675 422 23   info@energolukss.lv